Eyeless Jack

3. února 2016 v 21:31 | Jane The Killer |  Creepypasty
Proč mi zmizela ta fotka...? (ano, dávala jsem sem fotku Jacka, ale není to tu...)


Ahoj, moje jméno je Mitch. Jsem tu, abych se podělil o zkušenost, která se mi naskytla. Já nevím, jestli to bylo něco nadpřirozeného, nebo některý hloupý vtip, ale poté, co mě ta věc navštívila, věřím v paranormální věci, teď.
Týden poté, co jsem se přestěhoval k mému bratrovi, Edwinovi, poté co můj dům byl zamítnut, jsem dokončil vybalování. Přestěhoval jsem se k Edwinovi, vzhledem k tomu, že jsme se nevídali přes 10 let,tak jsem byl nadšený, moc se mi to zamlouvalo. Brzy jsem usnul, poté, co jsem se nastěhoval. Po 1 týdnu jsem slyšel jednu noc vycházet zvuky přicházející z venku. Myslel jsem si, že to byl mýval, takže jsem to ignoroval a snažil se usnout. Další den jsem o tom Edwinovi řekl a on souhlasil. Další večer jsem si myslel, že jsem slyšel otevřít mé okno a hlasité bouchnutí, jakoby někdo vešel do mého pokoje. Vyběhl jsem po schodech a rozhlédl se po pokoji, ale nic jsem neviděl. Další den ráno Edwin upustil šálek kávy, když mě uviděl. Pozvedl jsem obočí, podíval jsem se do zrcadla a já to viděl na vlastní oči. Měl jsem velkou tržnou ránu na levé straně mé tváře.
Potom jsem byl odvezen do nemocnice, můj doktor mi řekl, že jsem třeba byl náměsíčný, ale pak mi něco ukázal. Zvedl mi košili a odhalil zašitý řez, kde jsou ledviny. Podíval jsem se mu do očí. "Minulou noc jsi nějak ztratil svoji levou ledvinu. Nevím jak. Promiň, Mitchi," řekl mi můj doktor.
Další večer se stal můj bod zlomu. Kolem půlnoci jsem se probudil a naskytl se mi děsivý pohled. Civěl jsem tváří v tvář stvoření s černou mikinou a tmavě modrou maskou bez nosu a pusy, díval se na mě. Věc, která mě nejvíc děsila byla, že neměl žádné oči. Jen prázdné, černé důlky. Tvorovi také z důlků vytékala některá černá kapalina.
Popadl jsem kameru v blízkosti na římse u krbu a vyfotil ho. Potom, co jsem ho vyfotil, se na mě tvor vrhl a snažil se drápem otevřít mou hruď a dostat se k plicím. Zastavil jsem ho tím, že jsem ho kopnul do obličeje. Když jsem utíkal pryč z mého pokoje, popadl jsem svoji peněženku, potřeboval bych peníze.
Utíkal jsem z domu mého bratra do noci. Nakonec jsem skončil v lese a zakopl o kámen.
Upadl jsem do bezvědomí a probudil se v nemocnici. Můj doktor vstoupil do místnosti. "Mám jednu dobrou zprávu a jednu špatnou zprávu, Mitchi," začal můj doktor."Dobrá zpráva je ta, že nemáš vážné zranění, a tvoji rodiče jsou tady pro tebe." Oddechnul jsem si. "Špatná zpráva je ta, že tvůj bratr byl zabit některou... věcí. Je mi to líto."
Moji rodiče mě vzali zpět do domu Edwina pro mé zbývající věci, které jsem tam nechal. Při vstupu do mého pokoje jsem byl vyděšený, ale mlčel jsem. Popadl jsem svoji kameru. V chodbě vedoucí ke mne jsem viděl Edwinovo tělo a něco malého co leželo vedle něho. Vzal jsem malou věc a nastoupil do auta mých rodičů, nemluvil jsem o mrtvole Edwina. Podíval jsem se na věc, kterou jsem zvedl a málem se pozvracel. Držel jsem svoji ukradenou nakousnutou ledvinu, s některou černou kapalinou.
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 StringlessPuppet StringlessPuppet | E-mail | Web | 6. února 2016 v 18:07 | Reagovat

Joppy jierray jaysp!
Eyeless!
:-D

2 majitelka tohoto blogu (nechce se mi přihlašovat -,-) majitelka tohoto blogu (nechce se mi přihlašovat -,-) | E-mail | Web | 27. prosince 2016 v 14:24 | Reagovat

[1]: yay

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama