Duben 2016

Takový normální život smyšlenky - 1. část

17. dubna 2016 v 21:40 | Jane The Killer |  Takový normální život smyšlenky
Abych vysvětlila, proč jsem se to rozhodla napsat... Okay, tohle nevysvětlím, protože sama nevím why, takže si tu představte slohovku na téma "Jak jsem opravdu stvořila nejhorší shit na planetě Zemi". Tahle celá story je jen taková random blbost na víc částí, poslední dobou mi přibyly postavy, o kterých bych mohla napsat... Číst na vlastní nebezpečí. Dávám to sem asi just for fun (jsem debil, ale I don't know now it, jestli se tam píšou dvě -n-) a taky aby tady něco bylo, a tímhle se vám taky chci omluvit, že tady na to doslova seru. xD But it's okay, I'm just... Jen jedu na houbičkách.
Jo a to mi připomíná story, kterou nevím jestli sem dát, ale je to na způsob tohohle... Fajn, části téhle story jsou sviňácky krátký, ale věřte, že to má svoje kouzlo. (a já nevím co třepu) A oh fuck, tohle je už zase delší jak ta story... Tak pápá! Oh shit and fuck, to zase bude hejtů... xD
Poděkování:
Děkuji Kukuřici, která mě naším včerejším chatem na skypu inspirovala k napsání téhle story. Vztyčený prostředníček na halušku everywhere! OwO
Pro Kaktus, jestli si to přečte někdo jiný, tak se jdu pověsit, protože... Mňo... Tohle je tak trochu... Sice byste to měli vědět i vy, ale já už něco slíbila Kukuřici... Please nečti to... (KURWA KUKURICA NE!)

-Víš co really nechápu? Já ti napíšu, že jsem málem zmordovala tři lidi, a ty na to: "Je mi tě strašně líto, čím si musíš procházet, to není fér" Sorry Kaktus, but... But that's really just funny, you know it?