I Love You... Forever

3. ledna 2017 v 13:46 | Jane The Killer |  Ghosts
Mladá dívka procházela kolem jejího sousedství, neměla co dělat. Byla páteční noc a všichni její kamarádi byli na některé párty nebo spali. V koutku jejích očí, když otevírala dveře, zahlédla kluka kolem dvanácti let, o jeden rok starší než byla ona. Byl vyhublý a měl tenké blonďaté vlasy, měl pihy na jeho tvářích a velké kruhové brýle. Předtím tohoto kluka nikdy neviděla, tak proč stál před jejím domem?
Ignorujíc ho otevřela dveře a vešla dovnitř. O pár sekund později uslyšela zaklepání na dveře. Otevřela je odhalujíc vyhublého kluka.
"Ahoj, nedávno jsem se sem přistěhoval. Moje jméno je Edwin a ztratil jsem svého psa. Jestli ho uvidíš, prosím řekni mi to, bydlím hned vedle." řekl Edwin. Zatřásla hlavou a Edwin se jí zeptal na jméno.
"Allison. Těší mě, Edwine." řekla Allison. Allison si všimla Edwinových velkých smaragdových očí, byly tak zelené že kdybyste do nich začali zírat, byli byste hypnotizování tou barvou. Pak zavřela dveře. Necítila že by se o toho kluka nějak zajímala.


Další den se Allison probudila na podlaze časopisem 'L Change The World' vedle ní. Položila knihu na svůj prádelník a převlékla se. Zrovna snídala, když uslyšela zaklepání na dveře. Otevřela dveře aby viděla Edwina oblečeného v modrém tričku a černých kalhotech, které byly pro něho trochu velké. Allison ho pozvala a on vešel dovnitř. Edwin se posadil na gauč.
"Pořád nemůžu najít svého psa. Je to štěně rasy bígla a jmenuje se Lucky. Našla jsi ho?" Allison řekla že ne. Edwin se zamračil. Allison a Edwin sledovali Ouran High school Host Club když Naomi, Allison sedmnáctiletá sestra, přišla domů.
"Naomi, tohle je můj nový kamarád Edwin. Nedávno se sem přistěhoval." řekla Allison. Naomi se podívala směrem k Edwinovi.
"Další uměle-vytvořený kamarád, vážně?" zeptala se Naomi předtím než odešla po schodech nahoru. Allison byla zmatená. Přísahala by že Edwin je reálný. Během pěti měsíců co se znali, Allison a Edwin si byli bližší a bližší. Nakonec spolu i začali chodit. Naomi pořád říkala že Edwin neexistuje. Edwinův pes, Lucky, stále nebyl k nalezení. Jednou když byli pozdě v noci venku, bylo slyšet štěkání. Allison natočila svou hlavu aby uviděla zběsile štěkajícího bígla, Edwin oživnul.
"LUCKY! NAŠEL JSEM TĚ PO TAK DLOUHÉ DOBĚ!" říkal Edwin běžící za psem. Allison běžěla za ním dokud nepřešla skrz hrob na hřbitově.
R.I.P
EDWIN ROGERS
1960 - 1972
Allison stála v naprostém zděšení u hrobu. Tohle dítě zemřelo když mu bylo dvanáct let. Stejný věk jako má Edwin. Rychle utekla domů a vyhledala 'mrtvý Edwin Rogers' online. Článek vysvětloval smrt dvanáctiletého kluka se jménem Edwin, který zemřel po sražení autem mezitím co hledal svého psa jménem Lucky. Allison se třásla strachem. Edwin byl mrtvý třicet let. Pak se otočila a ztěžka zalapala po dechu. Edwin držel Luckyho, ale vypadal jinak, jeho levá noha byla převrácená a zkřivená strašlivým způsobem, jeho brýle byly prasknuté, jeho tričko bylo potřísněné krví, jeho blonďaté vlasy byly rozcuchané podél jeho lebce, nejhorší část ze všech byl fakt že krev vytékala z rány na jeho hlavě. Allison se pozvracela na podlahu a Edwin se zamračil.
"Myslel jsem, že jsi mě milovala. Pomohla jsi mi najít Luckyho, sledovali jsme společně tvé oblíbené pořady. Minulý měsíc jsme vyprankovali tvou sestru. Ty mě nemiluješ, Alice?" zeptal se Edwin. Allison byla zmatená.
"Alice?" zeptala se Allison. Měla sousedku se jménem Alice. Lidé říkali že Alice vypadala jako ona když byla dítě. Edwin přikývnul.
"Utekla jsi ode mě když mě srazilo to auto. Myslel jsem že jsi mě milovala, Alice." řekl Edwin se slzami vycházejích z jeho smaragdových očí. Allison řekla Edwinovi aby s ní někam šel. Zaklepala na dveře její sousedky Alice, vyšla a uviděla kluka, těžce dýchala ve strachu i překvapení.
"Edwine? Jsi to ty? To jsem já Alice." řekla Alice. Edwin byl pořád smutný.
"Ano, jsem to já. Proč jsi utekla pryč?" zeptal se Edwin. Alice obejmula kluka snažíc se už neudělat škodu.
"Hledala jsem pomoc, ale když jsem tam dostala svou matku tak bylo už moc pozdě. Jsem ráda že tě znovu vidím, Edwine." řekla Alice. Edwinovo tělo zářilo. Podíval se na cestu kde ho poprvé Allison potkala.
"Allison, přísaháš že miluješ Edwina?" zeptala se Alice.
"Ano." řekla Allison. Edwin se usmál.
"Navždy?" zeptal se Edwin. Allison se usmála.
"Navždy." řekla Allison. Pak se oba obejmuli. Allison a Edwin šli domů a Naomi se dívala na televizi, uklízejíc místnost pro někoho kdo tam nebyl.
"Tohle je Oswald. Včera se přistěhoval přes ulici. Chce vědět kam šel jeho malý bratr." řekla Naomi.

 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ┼Nemessis mor Morticie ┼ ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 8. ledna 2017 v 0:30 | Reagovat

úžasně píšeš 8-O

2 Jane The Killer / KIRA / Jane Jane The Killer / KIRA / Jane | E-mail | Web | 8. ledna 2017 v 10:25 | Reagovat

[1]: To ale nepíšu já...

3 ┼Nemessis mor Morticie ┼ ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 8. ledna 2017 v 17:55 | Reagovat

[2]: A kdo tedy? O_O

4 Jane The Killer / KIRA / Jane Jane The Killer / KIRA / Jane | E-mail | Web | 8. ledna 2017 v 21:34 | Reagovat

[3]: já to jenom přeložila...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama