Květen 2017

Nový život - 10. část - The End

26. května 2017 v 23:26 | Jane The Killer |  Oficiální story
Kurwa ano. Vím že je to mikro. Ale jinak to nejde. Asi mi bude chvíli trvat, než mě znovu úplně sežere psaní stories. Tři měsíce jsem nic nenapsala... Nechtělo se mi, nebyl čas a měla jsem bloka. To třetí je lež.
Super, první série konečně po asi roce a půl za mnou. Takže, už vás tu nechám... Ano opravdu tuhle story nemůžu úplně ukončit, jsem na to moc slabá, přiznávám. XD~


They're Coming For Me

19. května 2017 v 15:44 | Jane The Killer |  Micropasty
Sedím na své posteli, chvějíc se strachem. Příchazí, vím že ano. Jdou si pro mě. Nemůžu je zastavit, je jich strašně moc. Všechno co můžu udělat je zůstat tady a modlit se ať mě nenajdou.
Mohla bych utéct, ale to by je jedině donutilo snažit se víc mě najít. Sledovali by mě kamkoliv bych šla.
Když uteču, jedině to udělá věcí horší než jsou teď.
Co to bylo? Zvuk z prvního patra. Hlavní dveře se pomalu otevírají. Kroky, plazí se tiše přes podlahové prkna. Tohle je to. Přišli. Co můžu udělat? Mohla bych se pokusit se bránit, i když si nemyslím že bych měla šanci.
Zahledám ve tmě a mé prsty se obmotají kolem objektu vedle mě. Možná tohle je zastaví. Tak tiše jak můžu se postavím. Plazím se dolů po schodišti. Hlavní dveře jsou zcela otevřené, nechávajíc čistý vzduch se dostat dovnitř.
Vidím stín pohybující se v obývacím pokoji. Jen jeden stín. Možná to bude jednodušší než jsem si myslela.
Vkročím do místnosti. Je tam postava tvaru a velikosti muže stojícího nad mrtvými těly mých rodičů. Otáčí se když mě slyší vcházet do místnosti a zírá na mě, neříká nic. Hned jsem zvedla pistoli v mých rukou a vystřelila. Hlasitý zvuk zaplnil celý dům.
Muž tam na moment stál předtím než se mrtvý sesunul k zemi.
Nemyslím si že byl jeden z nich. Myslím si že jen přišel zjistit co byly ty hlasité zvuky.
Kdyby to byl jeden z nich, pravděpodobně by měl na sobě uniformu a řekl by mi že jsem zadržená.