Eye Contact

28. prosince 2017 v 16:23 | Jane The Killer |  Creepypasty
--------------oh fuck(I DON'T CARE I'M BORED...WTF)--------------Všichni jsme to zažili, že? Ten náhlý pocit, že se na tebe někdo dívá. Ucítíš chlad a jsi přesvědčen, že musíš najít zdroj toho pocitu. Otočíš se a uvidíš, jak se na tebe někdo dívá. To tě ještě víc vyděsí, ale po pár sekundách to poklesne. Ty a ten člověk jdete rozdílnými cestami, už se nikdy neuvidíte.
Nebo uvidíte?
Proč dostáváme ten pocit, když se na někoho díváme? Řeknu ti proč. Je to tak, protože to nejsou lidé. Vůbec. Ne.
Vypadají jako my, mluví jako my, chovají se jako my. Ale na těchto bytostech, které nás napodobují, je něco divného. Každý z nich je určený pro určité lidi v jejich životech, neví kdo jsou, ani jak vypadají. Prostě normální lidé jako ty a já. Když někoho z těchto lidí najdou, dva z nich s nimi udělají oční kontakt. V ten moment jsou k tobě spojeni smrtelnou vazbou. To znamená, že když ty (člověk) umřeš, tak oni taky umřou.
To není tak špatné, že? Myslím tím, že kdybych byl spojený k někomu takovému, tak bych se ho určitě snažil ochránit. Ty ne?
Pamatuješ si ten chlad? Ten tajemný pocit chladu, pohybující se po tvé páteři a znovu zpět dolů. To jsou tvé vzpomínky a tvá budoucnost, obě jsou zkopírovány a přemístěny do jejich myslí. No a co dál? Teď ví všechna tvá tajemství. Není to tak, že by něco udělali, že by ukradli tvé peníze nebo něco takového. Nikdo z nich to nedělá, opravdu ne.
Představ si tohle. Řekněme, že jsi včera potkal náhodného člověka. Kdo může říct, že to není další Hitler? Kdybych byl obdarován touto myslí toho člověka... Nezajímalo by mě, jestli bych zemřel, pokud bych ho vzal se sebou.
A zase... Možná to není až tak špatné. Jistě, je to vzácné, ale určitě jsou tam i dobří lidé, jen je těžké je najít. A kdybych viděl úplné dobro, chtěl bych je ochraňovat. Pro svůj život, ano, ale taky pro ten jejich. Jako ochranný anděl, že?
Jenom...si pamatuj jednu věc. Jestli něco (pamatuj si, co ti řeknu), protože jestli jako já, změní to způsob, jakým přemýšlíš, a způsob, kterým žiješ. Může tě to i zachránt od udeření jednoho z NICH.
Lidskost je nevyhnutelné zlo.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama